FRENCHIE APARTMENT
FRENCHIE APARTMENT
  • Рік: 2020
  • Тип нерухомості: дерев'яний будинок, реконструкція
  • Розташування: Україна, Полтавська область
  • Площа: 600м2
  • Стиль: Американська класика
  • Фото: Александр Кондрияненко, Юлия Якубишина

Замовник звернувся із проханням облаштувати квартиру для продажу. Це видова квартира, загальною площею 150м2, розміщена на 13-му поверсі сучасного житлового комплексу у центрі Києва. Особливістю об’єкту є величезна тераса площею 90м2, єдина у всьому домі. Із панорамних вікон відкривається чудовий вид на місто. Майбутні господарі - це люди, що живуть в божевільному ритмі мегаполісу, живляться його енергією, і водночас мають свій тихий острівець спокою та комфорту. 

 

Специфіка облаштування квартири для продажу вимагає універсальності кольорових рішень, але в той же час хотілося додати виразних елементів, щоб інтер'єр був унікальним і неповторним.  Наприклад, у головній спальні одну із стін вирішили облицювати натуральним мармуром Arabescato Orobico.  Цей сорт каменю має яскраво-виражений малюнок, і в розкладці BookMatch виглядає особливо привабливим.

 

Однією з вимог замовника було використання предметів інтер'єру найвищої якості.  Практично вся квартира обставлена італійськими меблями таких флагманів як Minotti та Poliform, функціональна та лаконічна кухня німецького виробництва фабрики Nolte, продумані гардеробні від Rimadesio, сантехніка топових фабрик Antonio Lupi, Gessi та Axor.

 

У квартирі багато рішень, які підвищують комфорт.  Інтегрована система розумного будинку контролює температуру повітря, освітлення, керує шторами, стежить за безпекою, а мультирум дозволяє слухати улюблену музику в різних приміщеннях одночасно.

 

Завдяки бажанню замовника максимально позбавити майбутніх мешканців необхідності витрачати час на пошуки та покупки важливих дрібниць, квартира була повністю укомплектована всіма життєво-необхідними речами, такими як постільна білизна, пошита на замовлення французькою фабрикою Quagliotti, рушники, посуд, вішалки для одягу тощо.