BIG BIRCH HOUSE
BIG BIRCH HOUSE
  • Рік: 2021
  • Тип нерухомості: дерев'яний будинок, реконструкція
  • Розташування: Україна
  • Площа: 600m2м2
  • Стиль: Американська класика
  • Фото: Александр Кондрияненко, Юлия Якубишина

Історія цього будинку почалася кілька років назад, коли нас запросили реконструювати фасад та спроектувати інтер’єр будинку. Приїхавши на місце, ми побачили великий дерев’яний будинок із клеєного соснового бруса, який потребує значної роботи; будинок простояв пустим довгих 10 років. Перед вхідною групою нас зустрічали величезні старі берези, які й дали назву проекту - “Big Birch House”.

 

Обираючи стиль для проектування простору, ми зупинились на американській класиці, з присутніми їй елементами зістарення та історичних цінностей, з особливою атмосферою затишку, тепла та душевності, оскільки саме такий образ побуту хотіли створити замовники, а ми допомогли втілити це в матеріальні форми.

 

Однак, не обійшлося без сучасних рішень, наприклад, поєднання яскравих еклектичних прийомів у дитячій, або мінімалізму в санвузлах. Таким чином і з’явився симбіоз сучасного та класичного.

 

В цілому, незважаючи на площу будинку 600 м2, нам вдалося позбутися відчуття порожнього простору. Інтер’єр достатньо просторий, але не пустий.

 

Варто зазначити, що в будинку з самого початку відчувалась певна душевність. І ця атмосфера з кожним завершеним етапом будівництва лише посилювалась. Ми створили справжній традиційний дім, затишний, комфортний та теплий, зі своїми новина утоми цінностями та історією.