3L RESIDENCES
3L RESIDENCES
  • Рік: 2021
  • Тип нерухомості: Будинок (недавно збудований)
  • Розташування: Село Плюти, Київська область, Україна
  • Площа: 300м2м2
  • Стиль: Сучасний, розкішний мінімалізм
  • Фото: Андрій Безуглов

Проект 3L Residences - це інвестиційний проект 3-ох типових одноповерхових приватних будинків у сучасному стилі, площею 300м2, розміщених у живописному селищі Плюти Київської області, кожен з яких має свою закриту територію, індивідуальну лаунж зону та басейн.

Планування будинку було розроблене для сім’ї з 2-3 дітьми. Таким чином у будинку окрім просторої вітальні та кухні зі столовою зоною, є чотири спальні, зі своїми санвузлами та гардеробами, кабінет, пральна кімната, а також квартира для персоналу з окремим входом.

В облаштуванні будинку були використані меблі та обладнання топових європейських фабрик преміального сегменту, таких як Minotti, Rimadesio, Poliform, Floss, Antonio Lupi, Cea.

В архітектурі споруди чітко просліджуються геометрія та лінійність, тому було важливо, щоб ці риси прослідкувались і в середині. Прості форми, рівні лінії - пов’язані між собою певною логікою. Шви плитки співпадають з віконними скосами, лінійні дифузори в один розмір зі світловими треками - кожна деталь має свою прив’язку. Пріоритетом побудови внутрішнього простору стало природнє освітлення, кількість стін у будинку мінімізована, 70% жилої площі займає панорамне скління.

Оформлення внутрішнього простору основане на принципі декорування вертикальних площин: кожна площина в приміщенні оздоблена іншим покриттям. Утворюється надскладний простір, що виглядає візуально тривимірним. В стилістиці приміщень переважає мінімалізм, але в той же час інтер’єр насичений декором: яскравими акцентами виступають кам’яні панно з ексклюзивних сортів кварциту і мармуру у вітальні та хазяйській спальні. Прикрасою столової зони стала унікальна барельєфна робота українських майстрів, виконана в авторській техніці.

В результаті пильної уваги до деталей утворився функціональний інтер’єр, насичений декоративними елементами з неймовірною атмосферою.